ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Танцот на облаците над Крушево (ГАЛЕРИЈА)

625

Нашата планинска туристичка убавица – Крушево и во летните месеци со широки прегратки, кротко и скромно ќе ве потсети дека токму таму, покрај езерцето, кај малите плажички, под длабоките сенки е местото за уживање, рибарење и одмор. Ветрето гали и освежува, а облаците си имаат свој танц кој што ќе ве мами да уживате во нивната игра над езерското огледало. Секогаш е убаво во Крушево, без оглед на годишното време, особено ако сакате да побегнете од летните горештини и да ја наполнете душата со мир и енергија:

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе