ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

54 годишен маж од с.Небрегово починал управувајќи мопед

632
Вчера, попладне  (02.04.2024) во ОВР Прилеп било пријавено дека околу 17.00 часот во с.Небрегово Ѓ.М.(54) од с.Небрегово  додека управувал мопед „томос “ без регистарски ознаки, изгубил контрола над мопедот и паднал.
Од страна на Итна медицинска помош Прилеп е констатирана смрт на местото на настанот.
Увидот го извршила увидната екипа на ОВР Прилеп, а по наредба на јавен Обвинител телото е предадено на обдукција.
Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: