ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Александар Митрик и Александар Самарџиски со музика за позитивна енергија (ВИДЕО)

790

Јагода клуб беше домаќин на најновото остварување на електронското дуо Александар Митрик и Александар Самарџиски. Што значи квалитетна електронска музика а во исто време да се исполниме со позитивна енергија? Проследете ја третата сесија издадена од клубот. Музика која позитивно делува на психо – физичкото расположение.

„Да го почитуваме и да го полниме со позитивна енергија кога “новото нормално” ќе заврши. Дечките од Room 313 прилепчаните Александар Митрик и Александар Самарџиски во сите предизвици во ова време невреме, во време кога кризираме за умствена храна и нешто добро за слух, тие работат и продуцираат. Нивната цел е да се одржи позитивниот дух во општеството, да се се донесе насекаде …во домот, во канцеларија, во автомобил, да се ужива во позитивните звуци со позитивна мисла.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе