ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Александар Митрик и Александар Самарџиски со музика за позитивна енергија (ВИДЕО)

575

Јагода клуб беше домаќин на најновото остварување на електронското дуо Александар Митрик и Александар Самарџиски. Што значи квалитетна електронска музика а во исто време да се исполниме со позитивна енергија? Проследете ја третата сесија издадена од клубот. Музика која позитивно делува на психо – физичкото расположение.

„Да го почитуваме и да го полниме со позитивна енергија кога “новото нормално” ќе заврши. Дечките од Room 313 прилепчаните Александар Митрик и Александар Самарџиски во сите предизвици во ова време невреме, во време кога кризираме за умствена храна и нешто добро за слух, тие работат и продуцираат. Нивната цел е да се одржи позитивниот дух во општеството, да се се донесе насекаде …во домот, во канцеларија, во автомобил, да се ужива во позитивните звуци со позитивна мисла.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе