ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Фатен како „оперира“ во автомобил

260

Денеска (18.08.2022) во 04.00 часот на ул„11 Октомври“ во Прилеп е лишен од слобода Е.Ќ.(36) од Прилеп, кој бил затекнат при извршување на кривично дело „кражба“ во патничко возило, со прилепски регистарски ознаки. Тој бил приведен во полициска станица и против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе