ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Фатено лице за кое е распишана потерница

514

Вчера на 23.12.2021 на место викано „Ѓумушица“ во Прилеп, полициски службеници од Полициска станица Прилеп го привеле лицето со иницијали А.И.(33) од Прилеп.

За него била распишана потерница од Основен суд Прилеп за издржување казна затвор од една година и шест месеци. Тој бил спроведен во Казнено-поправната установа – Затвор Прилеп за издржување на казната.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: