СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template

Могилата-рајот за фотографирање

есенски бои и зимска убавина

Фото/К.Мицевска
517

Паркот на Могилата на непобедените е вистинско место за прошетка и рекреација!Денекса во овие зимски денови, тој повторно мами, со својата убавина и раскошни бои,да биде посетен од прилепчани!

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе