ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Моментно активни 1081 лица во Прилеп

830

 Од Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа во Прилеп регистрирани се 33 нови случаи на ковид, оздравени падиенти 10, а тројца лица починаа (34, 68 и 73) , и токму најмладото починато лице во Македонија ,во последните 24 часа,за жал е од Прилеп. Според епидемиолошки анализи во моментов, во Прилеп активни 1081 лице. Од почетокот на пендмијата досега бројката на дијагностицирани лица заболени од Ковид 19 во Прилеп изнесува 7.616.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе