ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Полицијата во долненско пронашла украдено огревно дрво

142

На 27.04.2022 во напуштена куќа во с.Гостиражни, општина Долнени, полициски службеници од Полициското одделение Ропотово, при преземање
мерки и контрола пронашле околу 10,5 метри просторни нежигосани дабови огревни дрва.
Дрвата биле предадени на Шумска полиција Прилеп и по целосно докумнетирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе