ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Просперо Керамика за вистинските позначи на квалитетот (ГАЛЕРИЈА)

2.261

Наш предлог доколку градите ново или реновирате дома – испазарете од едно место и тоа по намалени, мошне поволни цени од најдобрите европски производители на ѕидна и подна керамика за вашиот дом. Продавница на ПРОСПЕРО КЕРАМИКА, на булеварот кај Судот, ќе ве изненади со широката палета на квалитетни и прилагодени на вашиот вкус ѕидни и подни плочки, како и галантерија за вашите кујни и капатила, скали и влезови.
Затоа, искористете ги попустите кои се движат од 10 % до 30 %. Во пазарот и изборот ќе ви помогне искусната екипа со совети за уредување на вашето капатило, кујна, салон, или надворешниот влез во домот.

Бидете сигурни во изборот зашто ново си е ново, а тоа треба да потрае повеќе години до следната можност за реновирање или доградба.
Плочките ТАУ Керамика се гаранција за квалитет кои што доаѓаат од првата фабрика за производство на овој вид на градежни материјали од Шпанија. Дебелината на плочките е 1 см, обработени се ласерски што многу значи при нивната монтажа.

Еко Керамика се симбол за модерен изглед на плочките и квалитет препознатлив по тоа што може да се прилагоди на околината и затоа е застапен во над 100 земји. Надворешните плочки со уникатен квалитет и широка палета за вашиот дом.

Од двата производители во ПРОСПЕРО КЕРАМИКА ќе изберете во зависност од вашиот вкус – сјајни и матирани плочки.

Посебен украс во Просперо Керамика е галантеријата како што се чешми за кујни и бањи, но и туш батерии од италијански производители со модерни додатоци за регулирање на температурата. Дека нема да погрешите во квалитетот при изборот е нивната петгодишна гаранција.
Попустот на чешмите е од 30%, а изборот останува на вас.

Реновирањето на домот често започнува од кујната а, завршува во дневната соба. Затоа, не е на одмет да знаете и тоа дека во продавницата на Просперо има и широк избор на ламинат со дебелина од 8 до 10 см од турско производство (АГЕТ) со врвен квалитет.

За комплетно завршен пазар при изборот на плочки и галантерија, тука се материјалите од Цересит (лепак, фуга, хидроизолација) потребни за реализација на Вашата идеја.

 

Затоа, при изборот, не трошете го залудно вашето скапоцено време – посетете ја продавницата на Просперо Керамика на булевар кај Судот.

ВИДЕО – ФОТО – ГАЛЕРИЈА:

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: