ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Што е најново од Пеце Ристески – Бици ?

780

Пеце Ристески Бици соло пејач од Крушево со долга кариера на македонската музичка сцена секогаш има убави изненадувања за своите обожаватели. Што е најновото кај Бици – проследете ја емисијата „Музички филиграни“ која премиерно се емитува на програмата на Радио Пела секој четврток во 20 часот.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: