ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Што треба да содржат семејните патувачки аптеки?

1.222

 

Како да се подготвиме за патувања во летниот период, што треба да направиме?

Што се тоа патувачки аптеки и што треба да содржат, разговор со Јасмина Трајкоска, фармацевт од аптеките Вива – фарм 2005?
Што треба да се консумира во летниот период да се избегнат главоболките?
Како да се заштитиме од штетното УВ зрачење?
Дали децата треба да носат наочари за заштита од сонце

…. теми на емисијата Здравје и убавина секоја среда од 13 часот на Радио Пела и репризни изданија во сабота 9 и 30 и недела во 15 и 30 часот.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе