ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Со донација на постелнини од Комфи Ангел се подготвува модуларната болница

1.352

Прилепскиот бренд за производство на постелнина, Комфи Ангел, уште еднаш ја покажа својата општествена одговорност, почит и грижа за своите сограѓани. Компанијата активно учествува во последните подготовки на модуларната болница. Деновиве Комфи Ангел комплетно ја опреми модуларната болница со постелнина за болничките кревети и потребите на пациентите.

„ Благодарение на Комфи ангел и нејзината прекрасна постелнина, добивме пријатен ,удобен и домашен амбиент кој веруваме ќе значи полесно поднесување на болеста и побрзо оздравување на заболените“, напишаа на социјалните мрежи од прилепската болница.

Почитувајќи ги своите зацртани цели,Комфи ангел по кој знае кој пат докажа дека нејзиното срце чука во градите на сите…

Posted by Општа Болница – Прилеп on Friday, March 26, 2021
Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе