ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Стомнароски: Победа треба да биде прва екипа респектирана од останатите клубови во лигата ( ФОТО + ВИДЕО)

640

Тешко е но мислам дека ќе остане Победа во лигата и дека наредната сезона ќе биде подобро. Вака вели Филип Стомнароски за остатокот од првенствените натпревари во втората лига исток. Стомнароски кој игра во дефанзивата на прилепскиот клуб беше гостин во нашата програма.Тој истакна дека жалосно е што играчите мора да играат на терен без основните услови за играње фудбал а оваа генерација на играчи вели тој , го сака фудбалот и настапите за црвено белиот дрес.

За тоа како изгледа фудбалската кариера на Стомнароски , од почетокот па се до сега , слушнете и погледнете во видеото подолу од целосниот разговор во живо на нашата програма.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе