ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Утре, без струја граѓаните од две улици

810

Утре, во период од 10:00 до 15:00 часот, корисниците од дел од улиците „Гога Јанкулоски„ и „Димче Антулески“ ќе имаат прекин со снабдувањето на електричната енрегија, известуваат од Регионалниот центар за управување со кризи – Прилеп. ЕВН Македонија КЕЦ Прилеп известува дека прекинот ќе биде заради рализација  на инвестицини зафати за подобрување на квалитетот со снабдување со електрична енергија.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе