ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Водата во селото Плетвар не е здравствено исправна

242

Водата од мерно место с. Плетвар, не е здравствено исправна и не смее да се користи, преку известување ги информира граѓаните Општина Прилеп. Воедно,  известување дека водата од јавните чешми во населените места: Ореовец, Канатларци и Ерековци е исправна и одговара за употреба.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе