ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

За денар и половина поскапуваат бензините и дизелот

366

Во согласност со методологијата која се користи за пресметка на цените на горивата, од вечерва на полноќ цените на ЕУРОСУПЕР-95, ЕУРОСУПЕР-98 и ЕУРОДИЗЕЛ горивата ќе се зголемат за по 1.50 денари.

95-октанскиот бензин ќе чини 84.00 денари, додека 98-октанскиот бензин ќе чини 86.00 денари. Дизелот ќе чини 75.50 денари.

Новите цени стапуваат на сила вечерва на полноќ.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе