ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

В недела, градоначалникот Јовчески ќе го промовира сработеното за 2022 и 2023 та година

93

Градоначалникот на Општина Прилеп, Борче Јовчески, в недела на 11 ти февруари, најави промоција на сработеното на Локалната самоуправа на Општина Прилеп за изминативе 2 години. Во поканата упатена до медиумите стои дека „Отчетот 2022 и 2023 година“ ќе се одржи во големата сала на НУЦК „Марко Цепенков“ со почеток во 11 часот.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: