ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Гентерм вработува, просечна плата на оператор 30 000 денари, обезбедени храна и превоз

1.621

Реномираната компанија Гентерм Прилеп има потреба од работници. Заинтересираните да достават апликација во Агенцијата за вработување Прилеп или на влезот од капијата на компанијата. Компанијата обезбедува превоз и храна. Просечната плата на оператор во Гентерм изнесува 30 илјади денари. 

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: