ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Опожарена фасада на угостителски објект во Прилеп – полицијата работи на расчитуваење на случајот

1.005

Вчера (16.04.2024) во 12.39 часот во полиција било пријавено дека на ул.„Трајко Николоски“ во Прилеп била опожарена дел од фасадата на угостителски објект сопственост на Т.Ц.(21) од Прилеп.

Пожарот бил изгаснат од вработените, а повредени лица нема.

Увид извршила екипа од ОВР Прилеп и се работи на расчистување на случајот.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе