ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Брегалница убедлива против Победа

921

Лидерот во Втората македонска фудбалска лига – Исток, Брегалница рутински запиша триумф над Победа од 3-1. Дуелот на „Градскиот стадион“ во Штип понуди четири голови во првото полувреме со головите на Мартин Стојанов во 7. минута и Дарко Додев во 16. и во 41. минута. Стрелец за Победа беше Грозданоски во 35. минута.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе