ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Балканските музички “шмекери” запеаа фантастично и ги расплакаа фановите (ВИДЕО + ФОТО )

Фантазија од ковер!

342

Едно убаво  ковер освежување мораме да споделиме со сите вас. Балканските музички ѕвезди Огнен Здравковски , Мите Стоилков и Исак Шабановиќ заедно во свој препознатлив музички стил го испеаа хитот на Тоше Проески – Цреша. Навистина прекрасно!!!!Уживајте!!

https://www.facebook.com/100006142334002/videos/520334846545478

 

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: