ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

БЕСПЛАТЕН РЕКЛАМЕН ПРОСТОР за фирмите кои помагаат во ова кризно време

527

Во деновиве полни со неубави вести, можеби ќе ве орасположиме со една позитивна -ПОДДРШКА НА ФИРМИТЕ и БИЗНИСОТ.

Новонастаната ситуација со коронавирусот освен закана за здравјето, претставува и сериозен ПРОБЛЕМ на економијата.

Радио Пела, како општествено одговорен медиум, во намалувањето на паниката и зголемување на солидарноста меѓу граѓаните , се разбира, во рамки на своите можности , нуди БЕСПЛАТНО РЕКЛАМИРЊЕ.

Во таа насока, во наредниот период, на нашиот веб-портал и на нашата Радио Станица , Радо Пела 96,8 ФМ , ќе им овозможиме БЕСПЛАТНО рекламирање на сите фирми и занаетичии кои нудат  БЕСПЛАТНИ услуги или продукти  НА граѓаните, како достава на прехранбени продукти или пијалоци, шиење на заштитни маски, обезбедување на помош на стари и изнемоштени лица, дезинфекција и сл …

Доколку сте заинтересирани за нашата понуда, Ве молиме слободно да не контактирате на маил , [email protected] или на телефорните дадени во Импресум на нашиот портал.

Запомнете! Во овие неизвесни моменти, најважно е да се придржуваме до сите правила и препораки од Владата, и да бидеме солидарни. ☝️

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе