ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

БОЕВО ГАЃАЊЕ НА СТРЕЛИШТЕТО „ЛЕКОВО“

948

ОВР Прилеп -Полициска станица од општа надлежност – Прилеп ,согласно годишната програма, в недела (01.11 2020), од 09,00 до 15,оо ч., на стрелиштето „Леково“ – Прилеп, ќе се изведува боево гаѓања.

Поради тоа, граѓаните кои собираат билки и соточарите кои во тој предел ја напасуваат стоката ,да бидат внимателни во наведениот датум, реон и време, да не изведуваат дополнителни активности, за да не дојде до несакани последици – информираа од ОВР -Прилеп

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе