ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Бурекџилница “Калимеро” Ве поканува!

797

Одберете го најдобриот бурек за Стара Нова година и пронајдете ја паричката на среќата од бурекџилница КАЛИМЕРО,со бурекџилници во Кривогаштани, Крушево (во ценарот) и Прилеп (наспроти ООУ “Кире Гаврилоски)

Порачајте на тел.

048/ 41 44 37

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе