ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Џудо тренерот злоставувал неколку девојчиња

938

46-годишен тренер по џудо кој доби притвор од 30 дена за злоставување на една малолетничка, осомничен e дека сторил и неколку продолжени кривични дела „обљуба со злоупотреба на положбата“. Истрагата досега открила дека се злоставувани три девојчиња од 14 години, пред кои тој блудничел, им се втурнувал и ги бакнувал, искористувајќи ја положбата како нивни тренер.

Случајот пред викендот го пријавиле во полиција родителите на едно од злоставените девојчиња, а потоа истрагата открила уште две жртви на тренерот.

Истражните дејствија продолжуваат, во насока да се открие дали можеби има уште обљубени девојчиња кои се плашат или се срамат да раскажат што им правел тренерот по џудо- пишува порталот sdk.mk

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе