ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

ЕКС ПРАТЕНИЧКАТА КЕТИ СМИЛЕСКА НОВ В.Д ДИРЕКТОР НА БОЛНИЦАТА ВО ПРИЛЕП

1.390

Кети Смилеска денес e назначена како В.Д Директор на ЈЗУ Општа болница “Борка Талески” – Прилеп.

Смилеска, освен мандатот како пратеник од редовите на СДСМ во Собранието на РМ во предходниот состав на пратениц, обавување и дополнителни како член во повеќе комисии и пратенички групи.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе