ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Филип Николоски музички талент со убава иднина

993

Филип Николоски од Прилеп е момче пред кого е иднината. Посветен целосно на музиката тој не крие дека се гледа наскоро на македонската музичка сцена во музички состав заедно со свои колеги.

Талентот не може да се сокрие, особено кога станува збор за комбинација од љубов кон музиката, секојдневна посветеност да се откриваат нови и нови музички трендови.

Уште повеќе што Филип ја има комплетната поддршка од своите родители Наташа и Илчо Николоски.
Проследете ја во целост емисијата Музички филиграни посветена на промоција на Филип Николоски:

или на линкот кој се емитуваше во живо на фејсбук фан страната на Radio Pela 96,8 FM

https://www.facebook.com/radiopela/videos/2339964512696877/

Емисијата Музички филиграни се емитува во живо секој четврток со почеток од 20 часот, а репризните изданија се во сабота и во недела од 20 часот.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе