ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Фирмата која лесно и брзо гради нови домови – бара работници

1.315

Фирмата Кобил ДOOЕЛ од Битола има потреба од работници од следните профили:
– Бравари,
– Заварувачи,
– Лимари,
– Општи работници.
За информации обратете на тел. 075 312 165, на емаил [email protected] или лично во фирмата која се наоѓа на „Новачки пат“ б.б. (наспроти француските гробишта), Битола, во работно време до 15:00 часот од понеделник до петок.

 

Кобил е производна фирма, која што лесно и брзо гради еколошки, енергетско ефикасни домови. Основана во 1990 година и представува иноватор во производството на енергетски ефикасни градежни материјали и префабрикувани системи за сува градба. Компанијата своите компетитивности и знаења во префабрикуваните градежни материјали ги црпи од тридецениското работење во изведба на челични конструкции и термоизолацини панели.3d-Mit панелите, се нивното најново достигнување од областа енергетски ефикасни градежни материјали, како резултат на внимателениот увид во потребата за термоизолација на секоја ѕидна површина. Панелите обезбедуваат термална изолација за надворешни и внатрешни ѕидови, а исто времено служат и за декорација на просторот.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: