ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Козметичко студио M Be.You.Beauty 075-351-015 – ЗА ДАМИ СО СТИЛ

1.401

Коземтичко Студио M Be.You.Beaut, на Мила Филипоска во центарот на Прилеп (Поминете го  мостот, кај ООУ „Кочо Рацин“, на едносмернта улица, кон театар (ул.„Борка Талески“) од левата страна.

                      M Be.You.Beauty.

Се одликува со својот сепeцифичено-уреден излог, кој е примамлив… А, внатре, во студиото, ќе Ве плени хармонијата од бои, чистотата и уредноста, квалитетот на услуги (изработка на  нокти, депилација, педикир, маникир, шминка…), пријатната атмосфера која е единствена во Коземтичко Студио M Be.You.Beauty…. И, се разбира, ќе останете изненадени  од искуството на младата дама ,козметичар, која ќе Ве пречека со топло „добредојде“ и ќе Ви помогне со совети  во вашиот избор на услугата, за да бидете поубава ДАМА ,благодрение на нејзинот искуство и знаење!

СТОЛ ЗА МАНИКИР

УБАВИНАТА, ВЕЛАТ ЈА ПРАВИ ЖЕНАТА СИГУРНА И, и,  ДАВА САМОДОВЕРБА!   Бидете УБАВИ и ОТМЕНИ !

ДЕПИЛАЦИЈА

       Посветете Внимание на себе! Сите сакаат убаво дами,   А за тоа е потребен Е САМО                   ОДЛУКА –          САКАМ ДА ИЗГЛЕДАМ УБАВО!

 

СТОЛ ЗА ПЕДИКИР

                 👑Студио M Be.You.Beauty                                                                                                                                 075-351-015           

                                                             

шминка

 

 

 

 

 

 

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: