ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Кај затвореник во Затворот во Прилеп пронајдена марихуана

275

Вчера на 31.03.2022 во ОВР Прилеп било пријавено дека при претрес во келија на осуденикот со иницијали А.Д.(29) од Охрид, кои е во Затворот во Прилеп, била пронајдена марихуана.

Полициски службеници од ОВР Прилеп ја подигнале дрогата за понатамошна постапка и по документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок,информираат од СВР Битола

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе