ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Ќе нема ел.енергија во с.Канатларци

588

Во период од  до 9³⁰до 15 ³⁰часот  во дел од населено место во  с. Канатларци кај основното училиштето. Заради рализација  на инвестицини зафати за подобрување на квалитетот со снабдување со електрична енергија, ќе има прекин со снабдувањето со електрична на ден 04. 03.2021 ( четврток)- информираат од ЕВН Македонија, преку Регионалниот Центар за управување до кризи -Прилеп

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе