ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Нова забрана за движење на граѓаните од среда

399

Од среда на целата територија на нашата држава стапува во сила полициски час со кој движењето ќе биде ограничено од 16:00 до 05:00 часот, напиша Вицепремиерот Бујар Османи на својот „Фејсбук“ профил.

Преку викендите, полицискиот час ќе биде во сила 24 часа.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе