ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Новогодишен подарок за своите фанови – Нов хит на прилепскиот ју тјубер Влатко 19 (ВИДЕО+ ФОТО )

НОВА ГОДИНА СЕ МЕСТИ

460

Своите фановии и  публика , прилепскиот јутјубер Влатко 19 ги израдува со уште еден музички хит , овој пат , морате да ја слушнете “Нова Година се мести”, новогодишен подарок за Среќна Нова. Ова е негово трето музичко дело кои си доби и видео запис.Новогодишниот  ритам мора да го погледнете и чуете а секако и да уживате во него ….а и слободно запејте !!!

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: