ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Прилеп: починаа двајца, 89 новозаболени

683

Во последните 24 часа се направени 4.277 тестирања, а регистрирани се 1.422 нови случаи на КОВИД-19 најмногу во Скопје 618, а во Прилеп 89.
Пријавени се вкупно 33 починати лица од кои најмногу 12 пациенти од Скопје , а двајца во, Прилеп (73г,68г) во Крушево (53г)

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе