ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Прилеп во врвот според дневниот корона биланс

872

Во последните 24 часа во Македонија се потврдени 1.275 нови случаи на коронавирус, 13 лица починаа, а 502 оздравеа, соопшти Министерството за здравство. Од 3.331 тестирање најголем број случаи се потврдени во Скопје-519, Тетово-85, Прилеп-75 и Куманово-70. Починати се 13 лица , од кои четворица пациенти од Прилеп (50, 65, 75 и 73 год.) Денеска, Институтот за јавно здравје регистрира 502 оздравени пациенти од кои од Прилеп 12 лица.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе