ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Профи – екипа за уникатна забава Мартин Стојаноски и пријателите (АУДИО,ФОТО -ГАЛЕРИЈА)

1.464

Вистинска професионална екипа предводена од Мартин Стојаноски беше гостин во емисијата Музички филиграни под водство на нашиот водител Тони Бозароски.

 

Талентиран фудбалер, но прерасна во уникатен вокал со исклучително големи предиспозиции Мартин го трасира својот пат на македонската музичка сцена, успешно и амбициозно.
Учесник во едно од најголемите талент шоуа на Балканот, тој зад себе веќе има големо искуство за тоа како треба да изгледа и што треба да поседува еден голем музичар.
Проследете ја во целост емисијата „Музички филиграни“ премиерно емитувана во живо на 11 ти октомври, а можеа да ја проследат нашите пријатели на фејсбук фан страната на Radio Pela 96,8 FM.

Радио емисијата „ Музички филиграни“се емитува секој четврток во живо во 20 часот.
Репризните изданија на „ Музички филиграни“ се во истото време во сабота и во недела.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: