ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Промоција и попусти во Аптеки 2005 Вива Фарм во Прилеп и Кривогаштани

975

Веќе неколку години широката палета на производите на француската компанија URIAGE се присутни во Прилеп Аптеки 2005 Вива Фарм – Прилеп. Редовно, присутни се промоции и попусти на делови, или на целата колекција на URIAGE која што е француска медицинска козметика со одговор за сите проблеми поврзани со Вашата кожа. На 23 и 24 МАРТ во Аптеки 2005 Вива Фарм во Прилеп и Кривогаштани ќе биде во тек ПРОМОЦИЈА со 15% ПОПУСТ на сите URIAGE производи.

Но тоа не е се’ во наведените денови во соработка со PZU” DERMA LIFE” – Прилеп и со URIAGE ќе можете да направите БЕСПЛАТЕН преглед , вели Јасмина Трајкоска, фармацевтски техничар Аптека ”2005 ВИВА ФАРМ” – Кривогаштани, во разговорот во отворената програма Убав ден со Радио Пела.

https://youtu.be/jWMzw0EUAX0

Како основа врз која се темели дејството на целата козметика е тоа што составен дел во сите производи од URIAGE е URIAGE термалната вода. Термалната вода ја хидрира кожата, смирува, обновува, има антиоксидантно својство, ја омекнува и го намалува црвенилото и иритацијата. Сите производи се хипоалергени, без парабени, без парфеми и без сапуни, со еден збор идеални за секојдневна нега на кожата.

 

Ве очекуваат во АПТЕКИ “2005 ВИВА ФАРМ” – ПРИЛЕП И КРИВОГАШТАНИ, каде во секој момент можете да добиете совет за правилна нега на Вашата кожа. БЕСПЛАТЕН преглед закажете го на 077 588 176 за наведените денови 23 и 24 МАРТ 2021 (вторник и среда).

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе