ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Прва гостинска победа!

ЖФК Топ Гол - ЖФК Деспина Прилеп 1:7(1:4)

648

ИЗВЕСТУВА: НИКОЛА ДИМЕСКИ

Во второто коло од Првата женска фудбалска лига на гостински терен во Битола е остварена првата гостинска победа во новата сезона. Натпревар во кој што квалитетот на нашата екипа и одличната игра посебно во првото полувреме ја донесоа првата гостинска победа.
На домашната екипа им посакуваме успех во иднина.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе