ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Радио Пела Ве наградува!

769

Мила ја доби наградата за најинвентивна и најдобра фотографија од ЕП во ракомет во наградната игра на facebook страната Radio Pela 96,8 FM. Шпанија е ракометен ЕП, a наш првак во избор на НАЈ фоторграфија од ЕП е од МИЛА. По тој повод малата Мила, денеска беше во просториите на компанијата Комфи Ангел и ја подигна вредната награда, заслужено!
Ни раскажа дека нејзин најомилен ракометар е Кире Лазаорв и дека навивала, за како што рече „за името на нашата држава МАКЕДОНИЈА“!
Средбата ја регистриравме со заедничка фотографија.
Ние сакаме да се фотографираме! Направете го тоа и Вие!
РАДИО ПЕЛА со својот спонзор за професионално сликање и снимање Foto&Video САШО СЕНА и ја подари, на малата Мила, наградената НАЈ фотографија за спомен од ЕП, која ни ја испрати нејзината мајка!
Благодариме на нашите спонзори што ја подржаа наградната игра за избор на НАЈ фотографија .
Радио Пела заедно со facebook fan страната Radio Pela 96,8 FM продолжува со наградни игри во која може да учествуваат сите верни facebook и радио пријатели. Следната наградна игра започнува од 1-во февруари – МЕСЕЦОТ НА ВИНОТО И ЉУБОВТА. Со ваши фотографии кои асоцираат на овој месец можете да бидете дел од играта за која Радио Пела обезбеди вредни награди!
Можете веднаш да почнете да се фотографирате!

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе