ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Сара пее растура – се наѕира ли нова музичка ѕвезда?

599

Прилепчанката Сара Сурлаџиоска пее па растура , но не само тоа, како многу темпераментна и динамична личност и спортува .Пеење , кикбокс и плус убавина, ковери на социјалните мрежи, ангелски глас и висок стас.Се наѕира ли нова музичка ѕвезда?!

Погледнете во нашиот разговор со талентираната Сара која знае што сака во својот живот.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе