ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Во Алинци, водата од водоводната мрежа не е здравствено исправна

355

Општина Прилеп ги известува граѓаните дека водата од водоводната мрежа во населено место Алинци,  не е здравствено исправна и не смее да се користи.

Водата од водоводната мрежа во населените места Веселчани и Загорани, одговара за употреба.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: