ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Во Алинци, водата од водоводната мрежа не е здравствено исправна

225

Општина Прилеп ги известува граѓаните дека водата од водоводната мрежа во населено место Алинци,  не е здравствено исправна и не смее да се користи.

Водата од водоводната мрежа во населените места Веселчани и Загорани, одговара за употреба.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе