ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Застрелан 58 годишен прилепчанец

1.010

58-годишен прилепчанец завршил во болница со прострелна рана.

Настанот бил пријавен вчера во 22.00 часот во Полициската станица Прилеп ,од Општата болница Прилеп со информација  дека кај нив бил донесен Г.Н.(58) од Прилеп, со повреда здобиена од огнено оружје, велат од МВР.Се преземаат мерки за расчистување на случајот

 

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе