CSS Template

Застрелан 58 годишен прилепчанец

825
Avtokontrol1

58-годишен прилепчанец завршил во болница со прострелна рана.

Настанот бил пријавен вчера во 22.00 часот во Полициската станица Прилеп ,од Општата болница Прилеп со информација  дека кај нив бил донесен Г.Н.(58) од Прилеп, со повреда здобиена од огнено оружје, велат од МВР.Се преземаат мерки за расчистување на случајот

 


semm
Vivafarm
Farma Dolneni