ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Земјотрес во Грција, ги вознемири прилепчани

675

Околу 14 часот, земјотрес беше почувствуван во Прилеп. Според првичните информации земјотресот бил во Грција со јачина од 5,7 степени по Рихтер на 10 километри длабочина.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе