ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Жител од с.Канатларци пријавил дека неговата 28-годишна сопруга исчезнала

421

Прилепчанец пријавил дека неговата сопруга се одалечила од домот.

– На 01.07.2022 во 12.15 часот во Полициската станица Прилеп, Р.М.(41) од с.Канатларци, прилепско, пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга Ш.М.(28), информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе