ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Зоран Пачешкоски е новиот претседател на ОО на СДСМ Прилеп

327

Зоран Пачешкоски е новиот претседател на ОО на СДСМ Прилеп.  Тој на својот фејсбук порфил објави

„ПОЧИТУВАНИ ЧЛЕНОВИ И СИМПАТИЗЕРИ НА СДСМ! Денес ја добив довербата од раководството на СДСМ и претседателот Димитар Ковачевски да бидам претседател на нашата Општинска Организација СДСМ Прилеп Да се биде претседател на ОО СДСМ Прилеп е огромна чест и привилегија,но и голема одговорност. Предизвикот го прифаќам, заедно со мојот тим и сите Вас до нови победи!
ПРОДОЛЖУВАМЕ ЗАЕДНО!!!„ – напиша на својот ФБ Зоран Пачешкоски.

 

Зоран Пачешкоски работи како раководител на подрачнате единица – Прилеп на МЗШВ  (Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство)

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе