ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

ЧУДНАТА ВРСКА НА БЛИЗНАЦИТЕ – ОСТАВА БЕЗ ЗБОРОВИ

664

Уште еден доказ дека близнаците делат неверојатна врска.Во ова видео кое може да го погледнете подолу, тие се неколку секунди стари, но покажуваат дека веќе се поврзани еден со друг. Кога ги исчистија и им ги наместија првите пелени а и ги легнаа на кревет двете бебиња почнаа да вриштат и плачат. Нивните мали очи се затворени а тие плачат во тандем и се чини дека се плашат од нешто и се вознемирени .Ова траеше до еден момент кога се случи нешто прекрасно. Кога сфатија дека се еден покрај друг , веднаш престанаа да плачат , како да знаеа дека ако едниот се смири и другиот ќе го направи истото.

Ех таа чудна врска на родените близнаци , погледнете го видеото ….споделете и тагнете некои ваши пријатели близнаци ….

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе