СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template

(фото) Зима во Македонија-темератури под нулата

И, кога чешмите замрзнуваат- Пелистер на мунис степени целзиусови!

Шара
487

Како изгледаат дел од зимските планински убавици?!Снежно и подготвени за планиско снежно уживање !

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе