ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Јубилеј за почит – 30 години Бран Турс (ВИДЕО)

939

Три децении работа и надградба во секторот туризам годинава слави Туристичката агенција Бран Турс Прилеп, респектабилна компанија, една од најуспешните во земјава, препознатлива по квалитетот на своите услуги. Тоа значи широка понуда на атрактивни дестинации, успешно организирани и безбедно овозможени посети и престој на илјадници корисници на нивните услуги, многу спомени, незаборавни моменти.

 

 

✅ 30 години Бран ги исполнува Вашите соништа за посета на незаборавни дестинации
✅ 30 години Бран ги вкрстува патиштата и Ви ги доближува континентите
✅ 30 години верни на нашите клиенти

А компанијата продолжува да пријатно да ги изненадува своите задоволни клиенти:

По повод 30 години од постоењето на Т.А Бран, сите патници кои ќе извршат резрвација на Велигденските , Првомајските и летните аранжмани, добиваат 10 % попуст. Попустот важи до 05.04.2022, исклучиво за аранжманите во организација на агенција Бран

 

 

Екипата на Радио Пела, упатува честитки по повод големиот јубилеј и се заблагодарува на соработката и поддршката која што како медиум ја имаме од Бран Турс со надеж дека заедно ќе славиме уште многу успеси. Потсетување на реализираното интервју со сопственикот на Бран Турс – Бранко Карески по повод три децениското постоење:

Активностите се дел од проектот „Поддршка на изборни реформи” на Владата на Швајцарија, имплементиран од Меѓународната фондација за изборни системи (ИФЕС). Искажаните ставови, мислења и содржини на овие активности не мора да ги отсликуваат ставовите на донаторот, проектот или имплементаторот #CHinMK

Vivafarm
Comments
Вчитување...

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе