ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

(Видео)Лашкоска: Изминатите 3 години ќе бидат запаметени како најцрниот период за Македонија

452

„Пред споменикот на првиот Претседател на Македонија, Методија Андонов – Ченто, кој својот живот го посвети на формирање на самостојна држава – Република Македонија, започнуваме со промовирање на програмата со која ја бараме довербата на граѓаните, давајќи завет за Обнова на Македонија“ – истакна на прес конференција Ане Лашкоска, кандидат за пратеник од редовите на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 4.

https://www.facebook.com/okprilep/videos/744520353049188/?v=744520353049188

 

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе

error: