ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template

Прилепчани и битолачaнец фатени како продаваат наркотици во Прилеп

1.249

На 12.07.2021,вчера на ул.„Петта Прилепска” во Прилеп, поради сомнение за сторено кривично дело „неовластено производство и пуштање во промет на наркотични дроги, психотропни супстанции и прекурсори, по чл.215 од Кривичниот законик се лишени од слобода Т.П.(22) од Битола, В.И.(35) и П.С.(30), двајцата од Прилеп. По документирање на случајот против нив ќе биде поднесена соодветна пријава.

Vivafarm

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе